RNC55H10R0FPRSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H10R0FPRSL Vishay /Dale
    RNC55H10R0FPRSL Vishay /Dale
    RNC55H10R0FPRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H10R0FPRSL is described as RES 10 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V