RNC55H10R0DSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC55H10R0DSBSL Vishay /Dale
    RNC55H10R0DSBSL Vishay /Dale
    RNC55H10R0DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC55H10R0DSBSL is described as RES 10 OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE