RNC50K9091FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC50K9091FSB14 Vishay /Dale
    RNC50K9091FSB14 Vishay /Dale
    RNC50K9091FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50K9091FSB14 is described as RES 9.09K OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS