RNC50J5173BSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J5173BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J5173BSBSL Vishay /Dale
    RNC50J5173BSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J5173BSBSL is described as RES 517K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE