RNC50J1650DSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J1650DSBSL Vishay /Dale
    RNC50J1650DSBSL Vishay /Dale
    RNC50J1650DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J1650DSBSL is described as RES 165 OHM 1/10W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK