RNC50J1470DSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50J1470DSBSL Vishay /Dale
    RNC50J1470DSBSL Vishay /Dale
    RNC50J1470DSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50J1470DSBSL is described as RES 147 OHM 1/10W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS