RNC50H9421BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC50H9421BSB14 Vishay /Dale
    RNC50H9421BSB14 Vishay /Dale
    RNC50H9421BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H9421BSB14 is described as RES 9.42K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE