RNC50H8160BSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC50H8160BSRE6 Vishay /Dale
    RNC50H8160BSRE6 Vishay /Dale
    RNC50H8160BSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H8160BSRE6 is described as RES 816 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK