RNC50H7873FRRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC50H7873FRRE6 Vishay /Dale
    RNC50H7873FRRE6 Vishay /Dale
    RNC50H7873FRRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H7873FRRE6 is described as RES 787K OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS