RNC50H3240BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC50H3240BSB14 Vishay /Dale
    RNC50H3240BSB14 Vishay /Dale
    RNC50H3240BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H3240BSB14 is described as RES 324 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE