RNC50H28R7BSRSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H28R7BSRSL Vishay /Dale
    RNC50H28R7BSRSL Vishay /Dale
    RNC50H28R7BSRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H28R7BSRSL is described as RES 28.7 OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK