RNC50H23R7FSBSL Vishay /Dale
  • More about RNC50H23R7FSBSL Vishay /Dale
    RNC50H23R7FSBSL Vishay /Dale
    RNC50H23R7FSBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H23R7FSBSL is described as RES 23.7 OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM