RNC50H2321BSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC50H2321BSB14 Vishay /Dale
    RNC50H2321BSB14 Vishay /Dale
    RNC50H2321BSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H2321BSB14 is described as RES 2.32K OHM 1/10W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"