RNC50H2291DSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC50H2291DSRE6 Vishay /Dale
    RNC50H2291DSRE6 Vishay /Dale
    RNC50H2291DSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H2291DSRE6 is described as RES 2.29K OHM 1/10W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM