RNC50H2260DSRE6 Vishay /Dale
  • More about RNC50H2260DSRE6 Vishay /Dale
    RNC50H2260DSRE6 Vishay /Dale
    RNC50H2260DSRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H2260DSRE6 is described as RES 226 OHM 1/10W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH