RNC50H1272FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC50H1272FSB14 Vishay /Dale
    RNC50H1272FSB14 Vishay /Dale
    RNC50H1272FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H1272FSB14 is described as RES 12.7K OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"