RNC50H1152FSB14 Vishay /Dale
  • More about RNC50H1152FSB14 Vishay /Dale
    RNC50H1152FSB14 Vishay /Dale
    RNC50H1152FSB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RNC50H1152FSB14 is described as RES 11.5K OHM 1/10W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH