RN70D3652FR36 Vishay /Dale
  • More about RN70D3652FR36 Vishay /Dale
    RN70D3652FR36 Vishay /Dale
    RN70D3652FR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN70D3652FR36 is described as RES 36.5K OHM 3/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM