RN65E3743FB14 Vishay /Dale
  • More about RN65E3743FB14 Vishay /Dale
    RN65E3743FB14 Vishay /Dale
    RN65E3743FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65E3743FB14 is described as RES 374K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"