RN65D6980FRE6 Vishay /Dale
  • More about RN65D6980FRE6 Vishay /Dale
    RN65D6980FRE6 Vishay /Dale
    RN65D6980FRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65D6980FRE6 is described as RES 698 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"