RN65D64R9FBSL Vishay /Dale
  • More about RN65D64R9FBSL Vishay /Dale
    RN65D64R9FBSL Vishay /Dale
    RN65D64R9FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65D64R9FBSL is described as RES 64.9 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE