RN65D1181FBSL Vishay /Dale
  • More about RN65D1181FBSL Vishay /Dale
    RN65D1181FBSL Vishay /Dale
    RN65D1181FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65D1181FBSL is described as RES 1.18K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK