RN65C4642FRE6 Vishay /Dale
  • More about RN65C4642FRE6 Vishay /Dale
    RN65C4642FRE6 Vishay /Dale
    RN65C4642FRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C4642FRE6 is described as RES 46.4K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM