RN65C4232DRE6 Vishay /Dale
  • More about RN65C4232DRE6 Vishay /Dale
    RN65C4232DRE6 Vishay /Dale
    RN65C4232DRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C4232DRE6 is described as RES 42.3K OHM 1/2W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK