RN65C1152FRE6 Vishay /Dale
  • More about RN65C1152FRE6 Vishay /Dale
    RN65C1152FRE6 Vishay /Dale
    RN65C1152FRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C1152FRE6 is described as RES 11.5K OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM