RN65C1130FRE6 Vishay /Dale
  • More about RN65C1130FRE6 Vishay /Dale
    RN65C1130FRE6 Vishay /Dale
    RN65C1130FRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN65C1130FRE6 is described as RES 113 OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH