RN60E1023BRE6 Vishay /Dale
  • More about RN60E1023BRE6 Vishay /Dale
    RN60E1023BRE6 Vishay /Dale
    RN60E1023BRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60E1023BRE6 is described as RES 102K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE