RN60E1002BRE6 Vishay /Dale
  • More about RN60E1002BRE6 Vishay /Dale
    RN60E1002BRE6 Vishay /Dale
    RN60E1002BRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60E1002BRE6 is described as RES 10K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK