RN60D93R1FR36 Vishay /Dale
  • More about RN60D93R1FR36 Vishay /Dale
    RN60D93R1FR36 Vishay /Dale
    RN60D93R1FR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60D93R1FR36 is described as RES 93.1 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM