RN60D8252FRSL Vishay /Dale
  • More about RN60D8252FRSL Vishay /Dale
    RN60D8252FRSL Vishay /Dale
    RN60D8252FRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60D8252FRSL is described as RES 82.5K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE