RN60D8061FRSL Vishay /Dale
  • More about RN60D8061FRSL Vishay /Dale
    RN60D8061FRSL Vishay /Dale
    RN60D8061FRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60D8061FRSL is described as RES 8.06K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM