RN60C4022DRE6 Vishay /Dale
  • More about RN60C4022DRE6 Vishay /Dale
    RN60C4022DRE6 Vishay /Dale
    RN60C4022DRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C4022DRE6 is described as RES 40.2K OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM