RN60C3922BRE6 Vishay /Dale
  • More about RN60C3922BRE6 Vishay /Dale
    RN60C3922BRE6 Vishay /Dale
    RN60C3922BRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C3922BRE6 is described as RES 39.2K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP