RN60C3830FRE6 Vishay /Dale
  • More about RN60C3830FRE6 Vishay /Dale
    RN60C3830FRE6 Vishay /Dale
    RN60C3830FRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C3830FRE6 is described as RES 383 OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE