RN60C3482FR36 Vishay /Dale
  • More about RN60C3482FR36 Vishay /Dale
    RN60C3482FR36 Vishay /Dale
    RN60C3482FR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C3482FR36 is described as RES 34.8K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM