RN60C3481FR36 Vishay /Dale
  • More about RN60C3481FR36 Vishay /Dale
    RN60C3481FR36 Vishay /Dale
    RN60C3481FR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C3481FR36 is described as RES 3.48K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT