RN60C2402DRE6 Vishay /Dale
  • More about RN60C2402DRE6 Vishay /Dale
    RN60C2402DRE6 Vishay /Dale
    RN60C2402DRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C2402DRE6 is described as RES 24K OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM