RN60C2131DRSL Vishay /Dale
  • More about RN60C2131DRSL Vishay /Dale
    RN60C2131DRSL Vishay /Dale
    RN60C2131DRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C2131DRSL is described as RES 2.13K OHM 1/4W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM