RN60C1961BB14 Vishay /Dale
  • More about RN60C1961BB14 Vishay /Dale
    RN60C1961BB14 Vishay /Dale
    RN60C1961BB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C1961BB14 is described as RES 1.96K OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"