RN60C1910BBSL Vishay /Dale
  • More about RN60C1910BBSL Vishay /Dale
    RN60C1910BBSL Vishay /Dale
    RN60C1910BBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C1910BBSL is described as RES 191 OHM 1/4W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM