RN60C1201FR36 Vishay /Dale
  • More about RN60C1201FR36 Vishay /Dale
    RN60C1201FR36 Vishay /Dale
    RN60C1201FR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C1201FR36 is described as RES 1.2K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK