RN60C1152FR36 Vishay /Dale
  • More about RN60C1152FR36 Vishay /Dale
    RN60C1152FR36 Vishay /Dale
    RN60C1152FR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN60C1152FR36 is described as RES 11.5K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH