RN55E5002BRE6 Vishay /Dale
  • More about RN55E5002BRE6 Vishay /Dale
    RN55E5002BRE6 Vishay /Dale
    RN55E5002BRE6 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E5002BRE6 is described as RES 50K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS