RN55E4870DR36 Vishay /Dale
  • More about RN55E4870DR36 Vishay /Dale
    RN55E4870DR36 Vishay /Dale
    RN55E4870DR36 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E4870DR36 is described as RES 487 OHM 1/8W .5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH