RN55E4321FBSL Vishay /Dale
  • More about RN55E4321FBSL Vishay /Dale
    RN55E4321FBSL Vishay /Dale
    RN55E4321FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E4321FBSL is described as RES 4.32K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1559/1559-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
    COVER ABS FOR PB-1563
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE