RN55E2772CBSL Vishay /Dale
  • More about RN55E2772CBSL Vishay /Dale
    RN55E2772CBSL Vishay /Dale
    RN55E2772CBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E2772CBSL is described as RES 27.7K OHM 1/8W .25% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM