RN55E2212FBSL Vishay /Dale
  • More about RN55E2212FBSL Vishay /Dale
    RN55E2212FBSL Vishay /Dale
    RN55E2212FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55E2212FBSL is described as RES 22.1K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH