RN55D4422FBSL Vishay /Dale
  • More about RN55D4422FBSL Vishay /Dale
    RN55D4422FBSL Vishay /Dale
    RN55D4422FBSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55D4422FBSL is described as RES 44.2K OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE