RN55D34R4FB14 Vishay /Dale
  • More about RN55D34R4FB14 Vishay /Dale
    RN55D34R4FB14 Vishay /Dale
    RN55D34R4FB14 is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55D34R4FB14 is described as RES 34.4 OHM 1/8W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE