RN55C9532BRSL Vishay /Dale
  • More about RN55C9532BRSL Vishay /Dale
    RN55C9532BRSL Vishay /Dale
    RN55C9532BRSL is manufactured by Vishay /Dale and is categorized in the Through Hole Resistors category. RN55C9532BRSL is described as RES 95.3K OHM 1/8W .1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay /Dale
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE